Podzimní cibuloviny

I letos jsme pro vás připravili širokou nabídku podzimních cibulovin, které vybíráme v Holandsku u prověřených farmářů.

 • Tulipány podle druhů
 • Tulipány podle výšky

  V této sekci jsme pro vás rozdělili tulipány podle výšky a díky tomu můžete lépe vybrat tulipány pro váš tulipánový záhon. Aby Váš záhon tulipánů byl krásný doporučujeme sázet k sobě vždy minimálně 10 cibulek od jednoho druhu tulipánů.

 • Podle období květu

  Rozdělili jsme pro vás v této sekci tulipány podle doby, ve které kvetou. Díky tomu zde můžete vybírat tulipány pro váš záhon tak, aby tulipány, které jsou vedle sebe, kvetli ve stejný čas a aby v něm kvetly tulipány postupně po co nejdelší čas. Aby Váš záhon tulipánů byl krásný doporučujeme sázet k sobě vždy minimálně 10 cibulek od jednoho druhu tulipánů.

 • Cibulky narcisů

  Narcisy a mini narcisy z Holandska - Prvotřídní kvalita za skvělou cenu

  Naše cibulky pocházejí přímo od vybraných pěstitelů v Holandsku, kteří mají skvělou reputaci a jsou hrdi na svoje produkty. Nakupujeme pouze cibulky ve velikostech, které zaručují krásné květy.

  Tyto podzimní cibuloviny prodáváme od srpna do komnce října, tedy jen čerstvé a v období vhodném pro jejich sázení.

 • Cibulky krokusů

  Krokusy z Holandska - Prvotřídní kvalita za rozumnou cenu

  Naše cibulky pocházejí přímo od vybraných pěstitelů v Holandsku, kteří mají skvělou reputaci a jsou hrdi na svoje produkty. Nakupujeme pouze cibulky ve velikostech, které zaručují krásné květy.

 • Cibulky hyacintů

  Nabízíme 4 barevné varianty hyacintů a za zvýhodněnou cenu i jejich mix.

 • Cibulky tulipánů

  Tulipány z Holandska - prvotřídní kvalita za rozumnou cenu

  Naše cibulky pocházejí přímo od vybraných pěstitelů v Holandsku, kteří mají skvělou reputaci a jsou hrdí na svoje produkty. Nakupujeme pouze cibulky ve velikostech, které zaručují krásné květy. Aby Váš záhon tulipánů byl krásný doporučujeme sázet k sobě vždy minimálně 10 cibulek od jednoho druhu tulipánů.

  Tulipány podle výšky: NÍZKÉ 8-20 cm, STŘEDNÍ 20-35 cm, NORMÁLNÍ 35-50 cm, VELMI VYSOKÉ NAD 50 cm. Tulipány podle období květu:  BŘEZEN/DUBEN, DUBEN, DUBEN/KVĚTEN, KVĚTEN