MIX krokusů 50 ks

249 Kč
249 Kč / ks

ks

Více informací

5 druhů krokusů v jednom balení

Mix 50ti cibulek krokusů čtyř druhů. Krokusy můžete zasázet volně do trávníku a to optimálně po třech cibulkách a každý rok se vám rozmnoží. Kvetou když taje sníh a až začnete sekat trávník, tak již budou odkvetlé a ani v sekání vám vadit nebudou. Krokusy můžete také sázet do záhonu s rannými druhy tulipánů. Všech 50 cibulek obdržíte promíchané v jednom sáčku označeným obrázkem. Cibulky balíme přímo v našem skladu a jsou uchovávány v chlapu na síťových platech, takže je zachována jejich vysoká kvalita.

 

KROKUS JEANNE D`ARC
Čistě bílý květ s načervenalou bliznou. Krokusy kvetou na přelomu března a dubna. Pokud zasadíte krokusy do větší skupinky, vytvoříte dlouho kvetoucí podívanou. Můžete je ponechat na jednom stanovišti několik let.

 

KROKUS GOLDEN YELLOW
Nádherně vybarvené žluté květy přinesou první známky jara do Vaší zahrádky. Z jedné cibulky vyrůstá hned několik zářivě žlutých květů. Pokud zasadíte krokusy do větší skupinky, vytvoříte dlouho kvetoucí podívanou. Můžete je ponechat na jednom stanovišti několik let.

KROKUS KING OF STRIPED
Záhon s krokusy King of the Striped příjemně oživí vaši zahradu dalšími barvami. Kombinace barev s pravidelnými tvary dodává tomuto krokusu jedinečnou výjimečnost.

KROKUS FLOWER RECORD
Kvete krásnými tmavě fialovými. Květy již od brzkých jarních měsíců. 
Šířka květu 7 cm
Výška květu 6-8 cm
Výška květiny 10-15 cm
Délka kvetení 4-5
Stanoviště Slunné až polostín, propustná půda

Související zboží

4 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: