Doprava a platba

PŘI OBJEDNÁVCE NAD 800 KČ JE DOPRAVA ZCELA ZDARMA!

90 Kč - Česká pošta - BALÍK DO RUKY s PLATBOU PŘEDEM PŘEVODEM NA ÚČET (od 800 Kč ZDARMA)

Cena poštovného a balného je 90 Kč. Tato cena je platná pro všechny váhy balíčků. Objednávka je expedována ihned po obdržení platby za objednávku na náš účet. Balík je doručen na Vaší adresu do 2 dnů od předání dopravci. Jeden den je nutný na přípravu balíčku, takže zboží obdržíte do 3 dnů od objednávky.

O předání balíčku dopravci budete informování e-mailem a SMS zprávou. O doručení balíčku budete informováni prostřednictvím SMS zprávy od dopravce, který si s vámi dohodne přesný čas dodání balíčku. Po odeslání objednávky vám přijde e-mail s uvedenými pokyny pro platbu, tedy s variabilním symbolem, částkou k úhradě a číslem účtu. Číslo účtu je: 2900489402 / 2010. Cena k úhradě je výše vaší objednávky a variabilní symbol je číslo objednávky. Variabilní symbol vám přijde e-mailem s pokyny k platbě. Pokud ho neuvedete, tak se nic neděje - spárujeme platbu podle ceny.

120 Kč - Česká pošta - BALÍK DO RUKY

 s platbou NA DOBÍRKU (od 800 Kč ZDARMA)

Cena poštovného, balného a dobírečného je 120 Kč. Tato cena je platná pro všechny váhy balíčků. Balík je doručen na vaši adresu do 2 dnů od předání zboží dopravci. Jeden den je nutný na přípravu balíčku, takže zboží obdržíte do 3 dnů od objednávky. O předání balíčku dopravci budete informování e-mailem a SMS zprávou. O doručení balíčku budete informováni prostřednictvím SMS zprávy a dopravce si s vámi dohodne přesný čas dodání balíčku.

Každý druh v balíčku označujeme barevným obrázkem.

Každý druh označujeme obrázkem