O nás


Naše cibulky pocházejí přímo od vybraných pěstitelů v Holandsku, kteří mají skvělou reputaci a jsou hrdí na svoje produkty. Nakupujeme pouze cibulky ve velikostech, které zaručí krásné květy.

První cibulky tulipánů

Vše začalo v roce 2013, kdy jsem hledal vhodné květiny pro svou zahrádku. Proto jsem jednou v hospodě oslovil sousedy z Holandska, kteří mají v naší obci již přes 8 let roubenku. Anne a Jenny mi ochotně přivezly první cibulky tulipánů, a především mi ukázaly svou překrásnou zahrádku plnou krokusů, narcisů a tulipánů (fotografie jsou na našem Facebooku a zde v sekci Jak sázet a pěstovat).

Prvotřídní cibulky a osobní přístup

Cibulky pocházející z Holandska a od menších pěstitelů jsou mnohem kvalitnější než cibulky, které zakoupíte v běžných obchodech. Proto jsme se rozhodli, že nabídneme tyto cibulky k prodeji. Velkou výhodou je, že Jenny je zahradní architektka a zná osobně všechny majitele farem, od nichž cibulky nakupujeme. Tyto úzké osobní vztahy nám umožnily přednostní výběr a nákup cibulek. Navíc kontrolu kvality provádí Jenny již přímo v Holandsku, čímž je zaručeno, že u nás vždy obdržíte jen prvotřídní kvalitu.

Jsme malý e-shop a klademe důraz na osobní přístup a solidní jednání. Vždy od nás obdržíte něco navíc. V každé objednávce najdete buď nějaké cibulky navíc, nebo malý  dárek. Spokojený zákazník je u nás na prvním místě.

Budeme rádi, pokud se stanete našimi fanoušky na Facebooku, kam se snažíme dávat nejen informace o zboží, ale i praktické rady pro zahrádkáře. Adresa našich facebookových stránek je https://www.facebook.com/tulipanyzholandska

Jsme velice rádi, že jste navštívili náš e-shop, a budeme vám vděčni za všechny návrhy na zlepšení našich služeb. 

Z obce Chvaleč v Podkrkonoší vás zdraví
Petr Křížek a Jenny Groot