Zasíláme i na SLOVENSKO! Předobjednávky NEMUSÍTE PLATIT předem! Při nákupu nad 1 850,- Kč od nás získáváte DOPRAVU ZDARMA!

JAK NAKUPOVAT

 

VÝBĚR A POČTY

Proces nákupu v našem e-shopu je velice jednoduchý. Z nabídky na hlavní stránce (případně v sekci TULIPÁNY) si vyberete druh tulipánu, který si přejete zakoupit. Následně zvolíte počet cibulek, které si budete přát zaslat. Nejmenší možné množství je deset kusů, ale pro krásný a bohatý záhonek budete cibulek  tulipánů potřebovat více. V případě, že si budete přát zakoupit jiné než přednastavené množství cibulí, neváhejte nás kontaktovat.

 

PLATBA A DOPRAVA

Poté, co budete mít objednávku zkompletovanou, můžete přejít k platbě. Nabízíme možnost platby převodem na účet, platební kartou nebo na dobírku.

DŮLEŽITÉ: Jelikož se jedná o sezónní zboží, cibulky vám doručíme v průběhu října.

Objednávat však můžete kdykoliv. Po odeslání objednávky už se nemusíte o nic starat, v průběhu října vás budeme sami kontaktovat s informacemi ohledně termínu doručení. Co se týče možnosti doručení, vybrat si můžete ze standardních doručovacích služeb (Česká pošta, PPL) včetně populární Zásilkovny. 

 

INDIVIDUÁLNÍ POPTÁVKA

V případě individuálního požadavku se na nás neváhejte obrátit. Kontaktovat nás můžete na e-mailové adrese info@tulipanyzholandska.cz či prostřednictvím našich facebookových stránek - Tulipány z Holandska. Snažíme se být co nejvíce flexibilní a vyhovět vaším individuálním požadavkům a přáním.