Zasíláme i na SLOVENSKO! Předobjednávky NEMUSÍTE PLATIT předem! Při nákupu nad 1 500,- Kč od nás získáváte DOPRAVU ZDARMA!

Kvalita našich cibulek

Recenze od našich zákazníků —> HODNOCENÍ OBCHODU

Tulipány z Holandska = Naše cibulky pocházejí přímo od vybraných pěstitelů v Holandsku, kteří mají skvělou reputaci a mohou tak být právem hrdí na své tulipány. 

 

Prvotřídní cibulky a osobní přístup

Cibulky pocházející z Holandska a od menších pěstitelů jsou mnohem kvalitnější než cibulky, které zakoupíte v běžných obchodech. Proto jsme se rozhodli, že nabídneme tyto cibulky k prodeji. Velkou výhodou je, že známe osobně všechny majitele farem, od nichž cibulky tulipánů nakupujeme. Tyto úzké osobní vztahy nám umožňují přednostní výběr a nákup cibulek.

Jsme malý e-shop a klademe důraz na osobní přístup a solidní jednání. Vždy od nás obdržíte něco navíc. V každé objednávce najdete buď nějaké cibulky navíc, nebo malý dárek. Spokojený zákazník je u nás na prvním místě.

Budeme rádi, pokud se stanete našimi fanoušky na Facebooku, kam se snažíme dávat nejen informace o zboží, ale i praktické rady pro zahrádkáře. 

Jsme velice rádi, že jste navštívili náš e-shop, a budeme vám vděčni za všechny návrhy na zlepšení našich služeb.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení